PEEGLITE TOOTEINFO

Õige ja hästi valitud peegel muudab ükskõik millise ruumi valgemaks ning avaramaks, lisades stiili ja luksuslikkust Teie kodule. Kasutage peeglit näiteks elutoas, et valgustada ruumi pimedamad nurgad, kitsas esikus, et anda ruumile juurde rohkem avarust või kasutage peeglit lihtsalt dekoratiivelemendina. Võite kindel olla, et õigesse kohta paigaldatud peegel ei jäta külmaks kedagi!

PGL tootevalikust leiate standardmõõtudega, LED taustavalgusega ja eritellimusel peegleid, mida saate kiiresti ja mugavalt meie veebipoest osta.

Peegliraamid on valmistatud kvaliteetsetest puit- või plastikliistudest, mille nurgad on liimitud ja klammerdatud. Kasutame kvaliteetset peeglit paksusega 4-6mm, mis ei moonuta peegeldatavat. Kõikide peeglite tagumised küljed on kaetud turvaplaadiga, mis teeb peegli tugevamaks ning hoiab peegli purunemisel killud plaadi küljes.

LOE LÄHEMALT MEIE PEEGLITESTPEEGLID RAAMIGA


Meil on valikus üle 1500 erineva raamiga peegli- erinevas mõõdus, värvis ja stiilis. Samuti on võimalik tellida ka kõiki raamiga peegleid LED taustavalgusega.

Peegliraamid on valmistaud kvaliteetsetest puit- või plastikliistudest, mille nurgad on liimitud ja klammerdatud. Kasutame kvaliteetset peeglit paksusega 4mm, mis ei moonuta peegeldatavat. 

Peeglite standardmõõdud on:
50x70 cm | 70x70 cm | 60x90 cm | 60x120 cm | 60x150 cm | 90x180 cm

Peeglite standardmõõdud on valitavad filtri valiku all!

VAATA PEEGLEID SIITLED PEEGLID


Kõikidele standard ja eritellimusel peeglitele on võimalik paigaldada LED taustavalgus, mis annab ruumile täiesti uue ilme tuues peegli või peegliraami veelgi rohkem esile.

Kõik LED valgustusega peeglid on saadaval dimmerdatava viipesensoriga ning kvaliteetsete Häfele LED komponentidega!

LED peeglit on võimalik ühendada otse 220v vooluvõrku ning sellel on PUUTEVABA dimmerdatav sensorlüliti. Kõik peeglid on valmistatud käsitsi, et tagada elektroonika kvaliteetne toimimine.

VAATA PEEGLEID SIITERITELLIMUSEL PEEGLID


Kui Teile ei sobi meie standardmõõtudega peeglid, siis saate meie veebipoest tellida peegli eritellimusel, sisestades omad mõõdud, mille järgi valmistame peegli täpselt Teie soovide järgi!

Kõiki eritellimusel peegleid on võimalik tellida läbi veebipoe miinimum küljeks 40 cm ja maksimum küljeks 220 cm. Kui ka need mõõduvahemikud ei sobi kokku Teie soovidega, siis võtke meiega ühendust ning vaatame koos üle, kas vastavat raami või peeglit on võimalik teha ka muudes mõõtudes!

Samuti on võimalik eritellimusel peeglitele paigaldada LED taustavalgus, olenemata peegli suurusest või raamist.

VAATA PEEGLEID SIIT

Meie klientide tagasiside

Sinu ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis.

Vaata tooteid siit!

OTSIMOOTOR

Otsige tooteid nime, koodi, värvi või muu märksõna abil!