Korduma kippuvad küsimused

Teie poolt küsitud, meie poolt vastatud!

OSTMINE / TELLIMINE TRANSPORT TAGASTAMINE / GARANTII

OSTMINE / TELLIMINE

PGL.ee veebipoes on võimalik tasuda tellimuse eest pangalingi (Swedpank, SEB, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) kaudu või arve alusel.
Kui makse lükatakse teadmata põhjustel tagasi, siis palume võtta ühendust meie klienditoega info@pgl.ee või 58229660.
Soovitame ka üle kontrollida, et kõik andmed said tellimuse esitamisel sisestatud õigesti!
Pärast tellimuse maksmist kuvab www.pgl.ee veebileht vastava teate tellimuse õnnestumisest. Sama teade saadetakse ka Teie poolt ostukorvis sisestatud e-maili aadressile.
Kuna müüme peegleid ainult läbi veebipoe www.pgl.ee, siis terviktootega saab päriselt tutvuda alles pärast tellimuse esitamist. Kui olete toote kätte saanud ja miskipärast see ei sobi, on Teil võimalik sellest loobuda 14 päeva jooksul ilma ühegi põhjenduseta ja me maksame kogu raha 100% ulatuses tagasi!

Kui Te ikka kahtlete ostu sooritamisel, milline peegel päriselt välja näeb, siis on võimalik tellida peegliraami näidis Teile sobivasse pakiautomaati ja see ennem tellimuse vormistamist oma silmaga üle vaadata! Peegliraami näidise tellimisel palume ühendust võtta info@pgl.ee või 58229660.

TRANSPORT

Jah, tarnime peegleid üle kogu Eesti (k.a. saared)
Tarneaeg on meil kuni 3 nädalat, kuid suurem osa tellimusi toimetatakse kliendile 5-10 tööpäeva jooksul. Juhul kui tarneaeg peaks venima pikemaks kui 10 tööpäeva, teavitame sellest kindlasti ka klienti!
Tavaliselt toimetab kuller kauba pealevõtmise hetkest kliendile 1-3 tööpäeva jooksul. Kuller helistab või saadab sõnumi sama päeva hommikul ning teavitab Teid täpsest tarneajast.
Kui kullerilt peeglikasti vastuvõtmisel on kuulda katkise klaasi häält või pakendil on defekt, siis oleks soovitatav koheselt koos kulleriga pakendisse sisse vaadata ja veenduda peegli korrasolekus. Kui peegel osutubki katkiseks, siis tuleks peegli vastuvõtmisest keelduda ja koheselt ühendust võtta meie klienditoega info@pgl.ee või 58229660.

Kui olete avanud peeglikasti hiljem ning avastate, et peegel on katki, siis palume teha katkisest peeglist (k.a. defektsest pakendist) pildid ning saata need e-mailile info@pgl.ee

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ning anname teada, kuidas olukord laheneb!

TAGASTAMINE / GARANTII

Teil on õigus vastavalt võlaõigusseaduse §-le 56 sidevahendi abil sõlmitud lepingust (tellimusest) taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise päevast.

Kui Te soovitegi lepingust (tellimusest) loobuda ja kauba tagastada, tuleb meil Teie poolt tasutud kogu summa tagastada Teile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise avalduse kätte saamisest. Samuti on ka Teil kohustus tagastada kaup viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Lepingust taganemise avalduse saate alla laadida siit!
Kui avaldus on täidetud, palume selle saata e-mailile info@pgl.ee
Juhul kui Teil ei ole veel kaup käes ja soovite tellimust muuta või tühistada, siis palume koheselt ühendust võtta meie klienditoega info@pgl.ee või 58229660.
Kõikidele peeglitele, peegliraamidele ja LED komponentidele kehtib 2-aastane garantii!
Sinu ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis.

Vaata tooteid siit!

OTSIMOOTOR

Otsige tooteid nime, koodi, värvi või muu märksõna abil!